System głosowania - HD System

Menu

Aktualności

Konferencja w Stargardzie Szczecińskim

Zapraszamy do udziału w KONFERENCJI, którą organizujemy w dniu 19 marca 2015 roku w Sali Sesyjnej Urzędu  Miejskiego w Stargardzie Szczecińskim.

Tytuł konferencji:  „ Zarządzanie przebiegiem sesji – rozwiązania systemowe i prawne ułatwiające organizację pracy radnym”

 

 

więcej »
HDSesja - moduł dystrybucji dokumentów
   

Szanowni Państwo, stała wieloletnia współpraca z samorządami oraz elastyczność rozwiązań pozwoliły nam stworzyć innowacyjne, wielofunkcyjne autorskie rozwiązanie – system głosowania i debat o nazwie handlowej „HD System Plus®”


Naszą domeną jest jakość, elastyczność oraz nieustanny rozwój technologiczny.

 

HDSesja moduł dystrybucji dokumentów pomiędzy Biurem Rady a Radnym oraz system głosowania z wykorzystaniem tabletów jest odpowiedzią na Państwa potrzeby.

 

HDSesja jest systemem umożliwiającym pełną optymalizację pracy Radnych i Biura Rady.

 

więcej »
Mobilny system do głosowania w Radzie Miasta Gorzowa Wielkopolskiego

„ Proszę o naciśnięcie przycisku i podniesienie ręki! Prawie jak w parlamencie ...”

Sala sesyjna Rady Miasta Gorzowa Wlkp. wyposażona została między innymi w nasz mobilny system głosowania i debat „HD System Plus” pozwalający na zarządzanie głosowaniem, debatą oraz cyfrową rejestracją dźwięku.

 

Ponadto w tym samym terminie uruchomiona została usługa transmisji z Sesji z wykorzystaniem kamery stacjonarnej. Transmisje obejrzeć można  na żywo w dniu Sesji lub z zasobów archiwalnych udostępnionych na stronie Internetowej Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp.

więcej »
Radni pracują w odnowionym Ratuszu

„Niezagospodarowane kiedyś poddasze Ratusza ożyło. Po remoncie należy m.in. do rady miejskiej. W miejscu tym odbyła się jej grudniowa sesja.”


… „Poddasze Ratusza zaadaptowano na pomieszczenia biurowe. W jego części powstała nowa sala sesyjna.

więcej »
Sesja Rady Miejskiej w Jaworznie

Pierwsza sesja Rady Miejskiej w tym roku miała miejsce w zmodernizowanej sali obrad Urzędu Miejskiego. Sala zmieniła się bardzo nie tylko wizualnie. Obrady nadawaliśmy na żywo od godziny 10. Sygnał video i audio był przekazywany z 3 kamer zamontowanych w sali.


więcej »
W odnowionej sali wszystko odbywa się po staremu
Ślubowanie miało szczególną oprawę, bowiem odbyło się w zmodernizowanej sali obrad Urzędu Marszałkowskiego. Przez ostatnie pół roku radni tułali się po różnych miastach i miejscach, a w tym czasie pochodząca jeszcze z okresu międzywojennego, (gdy w Toruniu była siedziba wojewody pomorskiego) sala przechodziła gruntowną przebudowę.
więcej »
Wrocław uczy się od Poznania głosowania
„Tamtejsi radni podpatrzyli u nas system elektronicznego głosowania i z powodzeniem zaczęli stosować go u siebie. – Rzeczywiście muszę przyznać, że podpatrzyliśmy to rozwiązanie w Poznaniu – mówi Barbara Zdrojewska, przewodnicząca Rady Miasta we Wrocławiu.
więcej »
System do kompleksowej obsługi Rady Miasta we Wrocławiu

Sprawność oraz szybkość działania systemu potwierdzone zostały już na pierwszej sesji Rady Miasta.

więcej »
Jak radni uczyli się obsługi laptopa

„ Posiedzenie rady miasta zaczęło się w środę nietypowo. Przez godzinę bydgoscy rajcy uczyli się używania swoich służbowych laptopów i obsługi nowego, elektronicznego systemu głosowania.”

więcej »
Kolorowe guziki powinny zdyscyplinować naszych rajców

"Zielonogórscy radni są już po szkoleniu. które nauczyło ich, jak korzystać z nowych przyrządów do głosowania. Mieszkańcy miasta będą teraz mogli sprawdzić, kto aktywnie uczestniczy w sesji, a kto się obija."

więcej »

Kontakt

HELPDESK PLUS s.c.
60-185 Poznań-Skórzewo
ul. Poznańska 119
tel/fax: 061 814 86 88

tel: 061 622 26 92
mail: handel@hd.pl

Systemy konferencyjne do głosowania