System głosowania - HD System

Menu

HD System Plus /

Pytania

  1. Dla jak dużych grup przystosowany jest System?


Nasz System przygotowany jest w taki sposób, że korzystanie z niego przynosi korzyści zarówno małym jak i dużym grupom konferencyjnym. Jego zaletą jest pomoc w przeprowadzaniu zebrań i spotkań zgodnie z planem, według ustalonych założeń oraz możliwość przygotowania prezentacji z dowolnych nośników.


  1. W naszej instytucji stosujemy rygorystyczne zasady bezpieczeństwa. Czy System będzie w stanie sprostać naszym wymaganiom?


Wszystkie informacje przechowywane w Systemie i przesyłane między urządzeniami są szyfrowane. Dzięki wielu nowoczesnym metodom System jest zabezpieczony przed elektronicznym podsłuchem i nieautoryzowanym przyłączeniem.


  1. Na czym polega działanie opcji debaty?


Prowadzący konferencję może w dowolnej chwili rozpocząć debatę. Chętni do zabrania głosu naciskają odpowiedni przycisk na swoich terminalach, przez co rejestrują się w kolejce do wypowiedzi. Na swoje wystąpienie mają przydzielony czas z góry, co pozwala skonkretyzować wypowiedzi. Prowadzący może go skrócić lub przedłużyć. System sam dba o udzielanie głosu zgodnie z kolejnością zgłoszeń lub priorytetem chętnych.


  1. Na czym polega opcja wideokonferencji?


Dzięki Systemowi można realizować wideokonferencje z całym światem. Istnieje możliwość prowadzenia na żywo rozmów, dyskusji i konsultacji. Jedynym warunkiem jest dostęp rozmówcy do komputera podłączonego do Internetu, wyposażonego w mikrofon i kamerę internetową.


  1. Dieta radnych jest uzależniona od obecności. Czy System sprawdza obecność radnych?


System nie tylko prowadzi listę obecności, ale pozwala na automatyczne obliczenie należnych diet według ustalonego wzoru, z uwzględnieniem danych dotyczących czasu pracy poszczególnych osób.


  1. Jaka jest różnica między jawnym a niejawnym głosowaniem w Systemie?


W przypadku głosowania jawnego System rejestruje informacje o głosach oddanych przez poszczególne zarejestrowane osoby. Głosowanie niejawne pozwala na obliczenie ilości głosów, które nie są w żaden sposób wiązane z konkretnymi osobami.


  1. Jakie korzyści daje System prelegentom?


Dzięki zastosowaniu multimediów każdy z prelegentów ma możliwość przygotowania własnej, wielopłaszczyznowej prezentacji, dokumentującej i wspierającej jego wypowiedzi ilustracjami, filmami, materiałem dźwiękowym, a także symulacją komputerową i wizualizacją omawianych tematów, projektów.


  1. Na czym polega mobilność Systemu?


Debaty i konferencje można przeprowadzić w dowolnym miejscu, poza terenem stałego zamontowania Systemu. Wszystko, co jest potrzebne do jego sprawnego działania mieści się w jednej walizeczce.


  1. Czy System umożliwia sporządzanie sprawozdań?


HD System Plus umożliwia sporządzanie sprawozdań w dowolnie dobranych kombinacjach i według dowolnie dobranych kryteriów. System umożliwia nawet bieżącą sprawozdawczość w trakcie trwania debaty - w dowolnym jej momencie.


  1. Czy HD System Plus może być zamontowany w obiekcie zabytkowym?


Nie ma żadnego w tym zakresie problemu. Może on być bezprzewodowy, jego instalacja i funkcjonowanie w żaden sposób nie naraża na szwank zabytkowych wnętrz. Najlepszym tego przykładem są realizacje poparte referencjami oraz opinia inwestorów na temat sprawnie przeprowadzonych wdrożeń.


11. Czy można wykorzystywać zainstalowany system na sali do innych celów niż sesje Rady Miasta?


Oczywiście że tak, system posiada moduł konferencji, w której uczestniczyć mogą prelegenci bez kart identyfikacyjnych.

Wiele Urzędów wynajmuje swoje multimedialne sale właśnie w tym celu i czerpie z tego dodatkowe korzyści finasowe.ZADAJ PYTANIE

Formularz kontaktowy
Imię i Nazwisko*:
Telefon*:
Adres e-mail*:
   
Temat*
Wiadomość*

* - pola wymagane

Kontakt

HELPDESK PLUS s.c.
60-185 Poznań-Skórzewo
ul. Poznańska 119
tel/fax: 061 814 86 88

tel: 061 622 26 92
mail: handel@hd.pl

Systemy konferencyjne do głosowania