System głosowania - HD System

Menu

HD System - systemy do głosowania


Firma HELPDESK na rynku istnieje od 1996 roku. Od chwili powstania głównym celem firmy jest projektowanie i wdrażanie sieci komputerowych. Ponadto jako integrator systemów projektujemy i wykonujemy kompleksowo i niezawodnie systemy inteligentnych budynków. Był to czas nieustannego rozwoju.


Doświadczenie oraz zdobyta wiedza pozwoliła nam dostrzec lukę rynkową, jaką są profesjonalne systemy konferencyjne - system obsługi debat i systemy do głosowania „HD System Plus®”


Proponowany program do głosowania HD System Plus® to nowatorskie i elektroniczne zarządzanie przebiegiem sesji, organizacja i personalizacja głosowania, zarządzanie debatą oraz sterowanie multimediami – pierwsza instalacja w 2005 roku w Urzędzie Miasta Poznań.

 

Potwierdzeniem Naszych kompetencji jest uzyskany w maju 2009 roku CERTYFIKAT LIDERA RYNKU.

System do głosowania HD System Plus® uznano za najlepszy Produkt w Polsce.


Certyfikat Lider Rynku


Wdrożenie systemu to inwestycja w prostotę obsługi, przejrzystość głosowań a przede wszystkim oszczędność czasu. Wszystkie nasze rozwiązania (moduły) są kompatybilne i powstają od podstaw w naszej firmie. To pozwala nam na elastyczność i maksymalne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań ze strony inwestorów. HD System to także wyśmienity system dystrybucji dokumentów dla rady.


Nadzór oraz kontrolę nad właściwym przygotowaniem i wdrożeniem systemu sprawują wybitni specjaliści z danej dziedziny. Prezentujemy bardzo wysoki standard i jakość kompleksowych usług oraz dysponujemy własnym i dobrze przygotowanym techniczne personelem, czego poparciem są referencje oraz zdjęcia z poszczególnych realizacji.


Zachęcamy Państwa do zapoznania się z opisem funkcjonalnym systemu oraz zaciągnięcia opinii w urzędach i instytucjach, w których zrealizowane zostały instalacje HD System Plus®


Fundusze UE baner 1


Fundusze UE baner 2Fundusze UE baner 3

Kontakt

HELPDESK PLUS s.c.
60-185 Poznań-Skórzewo
ul. Poznańska 119
tel/fax: 061 814 86 88

tel: 061 622 26 92
mail: handel@hd.pl

Systemy konferencyjne do głosowania