System głosowania - HD System

Menu

Transmisje /

Oferta

Oferujemy usługi transmisji online wszelkiego rodzaju obrad, konferencji oraz innych wydarzeń w oparciu o system transmisji HD Transmisja. Każda z transmisji, na życzenie klienta, może również zostać udostępniona w formie zapisu archiwalnego. Efektem udostępnienia wydarzenia w internecie jest znaczne zwiększenie jego zasięgu oraz grona odbiorców.

Powiązanie sytemu transmisji online HD Transmisja z systemem do głosowania "HD System Plus®" pozwala na prowadzenie transmisji w sposób automatyczny. System zapewnia kadrowanie i pozycjonowanie kamer na osobach zabierających głos w dyskusji eliminując konieczność ręcznej realizacji transmisji oraz obsługi kamer.

Oferowana usługa, realizowana jest w oparciu o profesjonalny system transmisji strumieniowej, charakteryzujący się wysoką elastycznością i niezawodnością działania. W oparciu o standardową przeglądarkę internetową z wtyczką Flash Player, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji czy też ściągania dużych plików, użytkownik uzyskuje pełny i natychmiastowy dostęp do zasobów systemu transmisji.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi transmisjami zrealizowanymi dla naszych klientów w oparciu o system HD Transmisja - przykładowe transmisje.

Kontakt

HELPDESK PLUS s.c.
60-185 Poznań-Skórzewo
ul. Poznańska 119
tel/fax: 061 814 86 88

tel: 061 622 26 92
mail: handel@hd.pl

Systemy konferencyjne do głosowania